Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dostępność

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Panu Markowi Tkaczykowi za dostarczenie do przedszkola pojemników na mydło. 

 

 

 

 

 

 

Dyrektor Gminnego Przedszkola im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Alicji Sadoch za pomoc w organizacji prezentów świątecznych dla dzieci.
 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Rodzicom Antoniego Turkowicza z grupy Mróweczki, Pani Katarzynie i Dariuszowi Turkowicz, za dostarczenie do przedszkola artykułów piśmienniczych i akcesoriów kuchennych.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Marcie Odolak, mamie Łucji Odolak z grupy Żuczki, za gratisowe dostarczenie produktów do pieczenia ciast na zabawę andrzejkową.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Alicji Sadoch, mamie Marceliny Sadoch z grupy Mróweczki, za zaangażowanie się w zakupy i przygotowania do zabawy andrzejkowej.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy serdecznie dziękuje Rodzicom Mateusza Wróbla z grupy Żuczki, Pani Joannie i Panu Bogdanowi Wróblom za pracę na rzecz przedszkola w dniu 3 listopada 2020 roku.

 

 

 

Gminne  Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Panu Grzegorzowi Wróblowi, tacie Igora Wróbla z grupy Jeżyki, za podarowanie blatu kuchennego oraz jego montaż.

 

 

 

Data dodania: 2020-06-11 12:04:07
Data edycji: 2021-10-15 12:55:16
Ilość wyświetleń: 514
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook