Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
Dostępność

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Panu Markowi Tkaczykowi za dostarczenie do przedszkola pojemników na mydło. 

 

 

 

 

 

 

Dyrektor Gminnego Przedszkola im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Alicji Sadoch za pomoc w organizacji prezentów świątecznych dla dzieci.
 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Rodzicom Antoniego Turkowicza z grupy Mróweczki, Pani Katarzynie i Dariuszowi Turkowicz, za dostarczenie do przedszkola artykułów piśmienniczych i akcesoriów kuchennych.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Marcie Odolak, mamie Łucji Odolak z grupy Żuczki, za gratisowe dostarczenie produktów do pieczenia ciast na zabawę andrzejkową.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Alicji Sadoch, mamie Marceliny Sadoch z grupy Mróweczki, za zaangażowanie się w zakupy i przygotowania do zabawy andrzejkowej.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy serdecznie dziękuje Rodzicom Mateusza Wróbla z grupy Żuczki, Pani Joannie i Panu Bogdanowi Wróblom za pracę na rzecz przedszkola w dniu 3 listopada 2020 roku.

 

 

 

Gminne  Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Panu Grzegorzowi Wróblowi, tacie Igora Wróbla z grupy Jeżyki, za podarowanie blatu kuchennego oraz jego montaż.

 

 

 

Data dodania: 2020-06-11 12:04:07
Data edycji: 2021-10-15 12:55:16
Ilość wyświetleń: 822
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej