Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
Dostępność

Oferty pracy

PSYCHOLOG

Dyrektor Gminnego Przedszkola im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim zatrudni psychologa z odpowiednimi kwalifikacjami w wymiarze 10/20 etatu.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: psychologia i przygotowanie pedagogiczne,
- spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu,
- wysoka kultura osobista,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.

Zakres obowiązków:
- udzielenie wsparcia w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
- praca z dziećmi posiadającymi specjalne potrzeby edukacyjne,
- współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami,
- udzielanie pomocy i wsparcia nauczycielom.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- umowę o pracę, - wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
- pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):

CV, list motywacyjny

Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe):

Ukończone studia podyplomowe, szkolenia, kursy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

przedszkole@debewielkie.pl

Data dodania: 2022-08-16 12:41:28
Data edycji: 2024-01-24 09:03:14
Ilość wyświetleń: 1178
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook