Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset
Dostępność

Podziękowania

Dyrektor Gminnego Przedszkola im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Alicji Sadoch za pomoc w organizacji prezentów świątecznych dla dzieci. 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Rodzicom Antoniego Turkowicza z grupy Mróweczki, Pani Katarzynie i Dariuszowi Turkowicz, za dostarczenie do przedszkola artykułów piśmienniczych i akcesoriów kuchennych.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Marcie Odolak, mamie Łucji Odolak z grupy Żuczki, za gratisowe dostarczenie produktów do pieczenia ciast na zabawę andrzejkową.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Pani Alicji Sadoch, mamie Marceliny Sadoch z grupy Mróweczki, za zaangażowanie się w zakupy i przygotowania do zabawy andrzejkowej.

 

 

 

Gminne Przedszkole im. Dębowej Krainy serdecznie dziękuje Rodzicom Mateusza Wróbla z grupy Żuczki, Pani Joannie i Panu Bogdanowi Wróblom za pracę na rzecz przedszkola w dniu 3 listopada 2020 roku.

 

 

 

Gminne  Przedszkole im. Dębowej Krainy w Dębem Wielkim serdecznie dziękuje Panu Grzegorzowi Wróblowi, tacie Igora Wróbla z grupy Jeżyki, za podarowanie blatu kuchennego oraz jego montaż.

 

 

 

 

Cała społeczność przedszkola serdecznie dziękuje Pani Alicji Sadoch za zaangażowanie i nieoceniony wkład w organizację pracy polegający na zakupie ochraniaczy na buty dla przedszkola..

 

 

 

Dyrektor Przedszkola oraz Grono Pedagogiczne serdecznie dziękują Tacie Zosi Gryz z grupy "Skrzaty" za zamontowanie półek w sali "Wiewiórki"oraz "Sówki".

 

Data dodania: 2020-06-11 12:12:02
Data edycji: 2020-12-18 18:39:06
Ilość wyświetleń: 1316
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej